Ana SayfaTürkiyeİYİ Parti'den AK Parti'ye suç duyurusu

İYİ Parti’den AK Parti’ye suç duyurusu

İYİ Parti, AK Partili Cahit Özkan’ın Meral Akşener hakkındaki sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın İYİ Parti ve Meral Akşener hakkındaki sözleri yargıya taşındı. İYİ Parti Rize İl Başkanlığı, dört ayrı suç duyurusunda bulundu.

İYİ Parti, Rize’de AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan hakkında, İYİ Parti ve Genel Başkanı Meral Akşener’e hakaret ve iftira ettiği iddiasıyla Rize, Pazar, Çayeli ve Kalkandere adliyelerinde suç duyurusunda bulundu.

İYİ Parti Rize İl Başkanlığı, İYİ Parti hakkında ‘FETÖ’nün kurdurttuğu parti’ diyen AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan hakkında, Rize’nin ilçelerinde 4 ayrı adliyede suç duyurusunda bulundu.

İl Başkanı Ayşegül Akyıldız Özyanık, yaptıkları suç duyurusuna ilişkin şöyle konuştu:

“İYİ Parti Rize il ve ilçe teşkilatları olarak partimize ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e hakaret ve iftiralarda bulunan AKP milletvekili malum şahıs hakkında Pazar, Çayeli, Rize ve Kalkandere adliyelerinde suç duyurularında bulunduk. Her türlü iftira ve engellemelere rağmen İYİ Parti olarak Türk milletine hizmet etme ülkümüzden asla vazgeçmeyeceğiz. Kendi kirli geçmişlerini kamufle etmek için bizzat milletimiz tarafından kurulan İYİ Parti’mize çamur atılmasına da asla müsaade etmeyeceğiz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri