Ana SayfaTürkiyeİkizler Çınar ve Sayra Alpgündüz'den umut kesilmedi

İkizler Çınar ve Sayra Alpgündüz’den umut kesilmedi

Çınar Alpgündüz Sayra Alpgündüz İzmir depreminde hala kurtarılmayı bekliyor. İkizler Çınar Sayra Alpgündüz enkaz altında ve hala kendilerinden haber alınamıyor.

Çınar Alpgündüz Sayra Alpgündüz İzmir depreminde hala kurtarılmayı bekliyor. İkizler Çınar Sayra Alpgündüz enkaz altında ve hala kendilerinden haber alınamıyor. İkizlerin ailesi, ‘kurtarılamadılar’ şeklinde yapılan haberleri net bir dille yalanladı.

İzmir depreminde ikizler Çınar ve Sayra Alpgündüz için hala iyi bir haber bekleniyor. Aile ikizlerin kurtarılamadığına ilişkin haberleri yalanladı.

İzmir depreminde enkaz altında kalan Çınar Alpgündüz ile ikizi Sayra Alpgündüz hala kurtarılmayı bekliyor.

İkizlerin son telefon konuşmaları

Depremde en çok yara alan binalardan Rıza Bey Apartmanı enkazında kalan 15 yaşındaki lise öğrencileri Çınar Alpgündüz ve ikizi Sayra Alpgündüz’ü kurtarma çalışmaları hala devam ediyor.

Çınar Alpgündüz ve ikizi Sayra Alpgündüz İzmir depreminde enkaz altında kaldı. İkizler kurtarılmayı bekliyor.

İkizlerin kuzeni Çağatay Özküçük, ikizlerin deprem sırasında annesiyle yaptıkları telefon konuşmasında “Yıkılıyor” dediklerini aktararak şunları söyledi:

“Enkaz altında ikiz kuzenlerim var. Olay olduğundan beri buradayız. Kurtarılmalarını bekliyoruz. Ümitliyiz. Kurt Ali isimli bir abi enkazdan 3 kişiyi canlı olarak çıkardı, kuzenlerimi kurtarma çalışmalarıyla da o ilgileniyor. İkinci kata bir oyuk açıldı içeriden. Onlara ait eşyalar verdiler bize, yatakları çıktı. Neredeyse bir gün geçti ama inanıyoruz, bekliyoruz. Anneleri o sırada işteydi. Anneleri ile telefonla konuşmuşlar, ‘Yıkılıyor’ diye kapanmış telefon.” 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri