Ana SayfaTürkiyeİzmir depreminde hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu

İzmir depreminde hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu

İzmir depreminde ölenlerin isimleri belli oldu. Yaşanan büyük depremde ölenlerin isimleri netlik kazandı. İşte hayatını kaybedenlerin kimlikleri.

İzmir depreminde ölenlerin isimleri belli büyük oranda belli oldu. 30 Ekim cuma günü İzmir’de yaşanan depremde ölenlerin isimleri belli oluyor.

Gelen son bilgiye göre depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 102’ye yükseldi. İşte İzmir depremde ölenlerin isimleri ve son bilgiler.

İzmir depremde ölenlerin isimleri

İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında yaşanan deprem sonrasında birçok yaşam alanı yıkıldı. AFAD, depremde vefat edenlerin ve de yaralananların sayısını açıkladı. Şu ana kadar 102 kişinin hayatını kaybettiği İzmir depreminde ölen vatandaşların isimleri ve enkazdan çıkarılanların isimleri yakınları tarafından merak ediliyor.

İşte İzmir depremde ölenlerin isimleri

Hüsnü Kırabalı, Kenan Yeşiloğlu, Rabia Uzun, Hayati Uzun, Nazmiye Doğrayan, Burcu Yüksel, Dila Yüksel, Ege Ilgaz Yüksel, Umut Perinçek, Buse Demir, Birgül Pandal, Fatma Erçetin, Fatma Öztemel Öztürk, Hasena Argüder, Elif İnan, Ünal Eren ve torunu Çınar, Avukatlar Birgül Pandal, Murat Ferda Duman ve Ekrem Özgür Duman ve Sığacık’ta suya kapılan Fatma Erçetin, Deniz Yücel ve Nilay Yücel’in çoçukları Lena (4), Diren (3), Feda (10) ve Vera (6) ile babaanneleri Arefe Yücel’in (60), Fidan Gezgin, Seda Dinçer.

İzmir depreminde hayatını kaybedenlerin isimleri için AFAD’ın internet sitesinde duyurular bölümü de takip edilebilir.

İzmirde cuma günü yaşanan 6,9 büyüklüğünde depremin enkazından kurtarma çalışmaları devam ediyor. Liste yeni haberler geldikçe güncellenmektedir.

Diş hekimlerinin cansız bedenlerine ulaşıldı

Diş hakimleri Aslı Taner ve Yeşim Emir İzmir depreminde hayatlarını kaybetti. İzmir Bayraklı’da diş kliniği asistanları Aslı Taner ve Yeşim Emir yaşamını yitirdi. Aynı klinikte çalışan diş hekimi Zarife Doğan’a ise henüz ulaşılamadı.

İzmir Bayraklı’da yıkılan Rıza Bey Apartmanı’nda bulunan Dent35 diş kliniği enkazındaki çalışmalarda klinik asistanları Aslı Taner ve Yeşim Emir’in cansız bedenlerine ulaşıldı.

İzmir depremini yaşayanlar anlatıyor

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri