Ana SayfaDünyaJames Bond tarihinin en serti son kez beyaz perdede

James Bond tarihinin en serti son kez beyaz perdede

Daniel Craig adı James Bond’u canlandırması için konuşulduğunda ilk tepki “Bir sarışından Bond olur mu” şeklindeydi. Craig 2008 yılında ilk kez beyaz perdede boy gösterdiği Casino Royale’den bu yana o kadar başarılı oldu ve sevildi ki, hayranları onun için serinin tarihinde apayrı bir başlık açtı.

Ian Fleming’in unutulmaz romanından sinemaya uyarlanan James Bond’un maceraları, şüphesiz Daniel Craig ile çok daha sert ve heyecan verici bir karakter kazandı.
Türk izleyicileri yarın gösterime gören son James Bond filmi No Time No Die ile birlikte son kez Daniel Craig’i izleyecek.

James Bond ve Daniel Craig

Son dört filmde “007 James Bond” olarak sinema izleyicisinin karşısına çıkan Daniel Craig’in, sevilen karaktere son kez hayat verdiği “Ölmek İçin Zaman Yok” yarın vizyona girecek.

Cary Joji Fukunaga’nın yönettiği; Daniel Craig, Ana de Armas, Rami Malek, Ralph Fiennes ve Ben Whishaw’ın rol aldığı “Ölmek İçin Zaman Yok” izleyici ile buluşacak.

Son dört filmde “007 James Bond” olarak sinema izleyicisinin karşısına çıkan Daniel Craig’in, sevilen karaktere son kez hayat verdiği film, aktif hizmetten ayrılan Bond’un CIA’den olan eski bir dostunun yardım çağrısıyla kısa süre içerisinde görev başına dönmek zorunda kalmasını ve yüksek teknolojiyle donanmış gizemli bir kötüyle karşı karşıya gelişini konu ediniyor.

Macera ve aksiyon ağırlıklı “Ölmek İçin Zaman Yok” filminde Bond, aktif hizmetten ayrılmış ve Jamaika’da sakin bir hayatın keyfini sürmektedir. CIA’den eski dostu Felix Leiter yardım için kendisine başvurunca huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi beklenilenden daha tehlikeli bir hal alır. Bond, tehlikeli yeni teknolojilerle silahlanmış, gizemli bir kötü adamın peşine düşer.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri