Ana SayfaMagazinJennifer Lopez nişanlısı ile neden ayrıldı? Jennifer Lopez'i kim ile aldattı

Jennifer Lopez nişanlısı ile neden ayrıldı? Jennifer Lopez’i kim ile aldattı

Jennifer Lopez nişanlısı ile neden ayrıldı? Jennifer Lopez'i kim ile aldattı? Jennifer Lopez ile nişanlısı Alex Rodriguez'in ayrılık sebebi ortaya çıktı. O isim herkesi şaşkına çevirdi. Detaylar haberimizde.

Jennifer Lopez nişanlısı ile neden ayrıldı? Jennifer Lopez’i kim ile aldattı? Jennifer Lopez ile nişanlısı Alex Rodriguez’in ayrılık sebebi ortaya çıktı. O isim herkesi şaşkına çevirdi. Detaylar haberimizde.

Jennifer Lopez nişanlısı ile neden ayrıldı?

ABD magazin dünyası şaşkınlık verici bir konu sarsıldı. Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez ve eski beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez ilişkilerini sonlandırdı. 2017’den bu yana birlikte olan ve 2019 yılında nişanlanan çift, 2020 yılında evlenmeyi planlıyordu. Ancak dünyayı sarsan corona virüsü salgını nedeniyle çift düğünü erteleme kararı almıştı.

Olaylar daha sonrasında inanılmaz bir hal almaya başladı. Rodriguez’in, Southern Charm şov programının yıldızlarından Madison LeCroy’la bir yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

Geçmişte birkaç arkadaşı eski karısının kendisini Arodla aldattığını açıklamıştı. Yakın zamanda bir reality şov yıldızı Madison Lecroy da Arod’un uygunsuz mesaj attığını ifşa edince bu JLo için son damla olmuş olmalı. Bu olaylar üzerine ikili ayrıldı. Ayrılmamak için direndikleri de ortaya çıktı. Çiftin ilişkilerini kurtarmak için Çift terapisine gittikleri de öne sürüldü. Ama çift terapistleri de işe yaramadı. Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez sadakatsizlik sebebi ile ayrıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri