Ana SayfaMagazinKaan Tekgöze oğlu cici annesiyle kavga etti! Hakan Tekgöze Kıvılcım Ural neden...

Kaan Tekgöze oğlu cici annesiyle kavga etti! Hakan Tekgöze Kıvılcım Ural neden kavga etti?

Kaan Tekgöze oğlu cici annesiyle kavga etti! Hakan Tekgöze Kıvılcım Ural neden kavga etti? Kaan Tekgöze'nin oğlu Hakan Tekgöz'e cici annesi Kıvılcım Ural ile kavga etti. Annesine hakaret ettiği gerekçesiyle Ural ile kavga eden Tekgöz'e olayı doğruladı. işte ayrıntılar...

Kaan Tekgöze oğlu cici annesiyle kavga etti! Hakan Tekgöze Kıvılcım Ural neden kavga etti? Kaan Tekgöze’nin oğlu Hakan Tekgöz’e cici annesi Kıvılcım Ural ile kavga etti. Annesine hakaret ettiği gerekçesiyle Ural ile kavga eden Tekgöze olayı doğruladı. işte ayrıntılar…

Kaan Tekgöze oğlu cici annesiyle kavga etti

Şarkıcı Kaan Tekgöz’e 2 çocuğunun annesi Seçkin Piriler’i, Kıvılcım Ural ile aldatmıştı. Seçkin Piriler’den boşanan Kaan Tekgöz’e uğruna evliliğini yıktığı Kıvılcım Ural ile evlendi.

Kısa süre içinde bir bebeği olan çift şu sıralar bodrumda tatil yapıyor.Kaan Tekgöze’ye oğlu Hakan ve Volkan eşlik etti.

Hakan Tekgöze Kıvılcım Ural neden kavga etti

Akşam saatlerinde plajdan seslerin yükseldiği ve Kıvılcım Ural’ın Seçkin Piriler’in büyük oğluna ‘o… çocuğu’ dediği Hakan Vural’ın da  ”Anneme o…. diyemezsin” dediği öğrenildi.

Olay sonrası oğullarıyla yürüyüş yaparken görüntülenen Seçkin piriler konu hakkında konuşmak istemeyerek ”Oğlum bu konu yüzünden çok üzüldü” sözleriyle konuyu kapatmaya çalıştı. Oğlu Hakan Tekgöze araya girerek ”Evet, kavga doğru” diyerek olayı doğruladı. Annesinin uyarı üzerine konuşmasını yarıda kesti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri