Ana SayfaMagazinKaan Yıldırım Çağla Şikel aşkı belgelendi! Kaan Yıldırım Çağla Şikel nerede görüntülendi?

Kaan Yıldırım Çağla Şikel aşkı belgelendi! Kaan Yıldırım Çağla Şikel nerede görüntülendi?

Kaan Yıldırım Çağla Şikel aşkı belgelendi! Kaan Yıldırım Çağla Şikel nerede görüntülendi? Hadise'yi çabuk unutan KAan Yıldırım Çağla Şikel ile yeni bir aşka yelken açtı. Yılın aşk bombası bodrumda yakınlaşan Kaan Yıldırım ve Çağla Şikel'den geldi.

Kaan Yıldırım Çağla Şikel aşkı belgelendi! Kaan Yıldırım Çağla Şikel nerede görüntülendi? Hadise’yi çabuk unutan Kaan Yıldırım Çağla Şikel ile yeni bir aşka yelken açtı. Yılın aşk bombası bodrumda yakınlaşan Kaan Yıldırım ve Çağla Şikel’den geldi.

Kaan Yıldırım Çağla Şikel aşkı belgelendi

Dün magazin kulislerine gelen bir haber gündeme bomba gibi düştü. Kısa süre önce Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım’ın Hadise ile barışması beklenirken yeni bir aşka yelken açması şaşkınlığa sebep oldu.

İlişkilerinin nikahla devam edeceği beklenirken ayrılan ikiliden Kaan Yıldırım’ın manken Çağla Şikel ile Bodrum’da yakınlaştığı konuşulmaya başladı. Bir eğlence mekanında birlikte görülen ikilinin aşklarını gizlemeyi düşünmedikleri ortaya çıktı.

Kaan Yıldırım Çağla Şikel nerede görüntülendi

Hakkında çıkan haberleri sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yalanlayan Kaan Yıldırım’ın bu haberlere sessiz kalması dikkat çekti.

Magazin D tarafından görüntülenen Çağla Şikel ve Kaan Yıldırım Bodrum’da güneşin tadını çıkarırken görüntülendi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri