Ana SayfaMagazinKaan Yıldırım yeni hali? Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım imajını değiştirdi!

Kaan Yıldırım yeni hali? Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım imajını değiştirdi!

Kaan Yıldırım yeni hali? Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım imajını değiştirdi! Hadise ile Kaan Yıldırım aşkının bitmesi üzerine başarılı oyuncu Kaan Yıldırım imaj değiştirdi. İşte Kaan Yıldırım'ın yeni hali!

Kaan Yıldırım yeni hali? Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım imajını değiştirdi! Hadise ile Kaan Yıldırım aşkının bitmesi üzerine başarılı oyuncu Kaan Yıldırım imaj değiştirdi. İşte Kaan Yıldırım’ın yeni hali!

Kaan Yıldırım yeni hali

2 seneye yakındır aşk yaşayan başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ve güzel şarkıcı Hadise’nin evlenmesi beklenirken çiftin ayrılık kararı herkesi şoke etti. Ünlü oyuncu Yıldırım’ın, saçını ve sakalını uzattığı görüldü.

Ayrılık sonrası Hadise ve Kaan Yıldırım  sosyal medya hesaplarından karşılıklı olarak takibi bıraktı. Hadise’nin yeni çıkarttığı manidar “Hay Hay” şarkısının Kaan Yıldırım için yazıldığı söylenirken Yıldırım yeni imajı sosyal medyayı salladı.

Ayrılığın ardından Hadise, müzik çalışmalarına ağırlık verdi. Kaan Yıldırım ise hiç beklemeden tatile çıktı. Çektiği fotoğrafları instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Kaan Yıldırım’ın uzayan sakalları dikkat çekti.

Ardından Kaan Yıldırım’ın yeni imajı sevenleri tarafından pek beğenilmedi. Yakışıklı oyuncu için “Survivor yarışmacıları gibi olmuş”, “Bu kadar da salma kendini” gibi yorumlar yapıldı.

http://www.instagram.com/p/CQiaKbyh6JF/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri