Ana SayfaTürkiyeKabine toplantısı ne zaman? Yeni kısıtlamalar kabine toplantısında açıklanacak

Kabine toplantısı ne zaman? Yeni kısıtlamalar kabine toplantısında açıklanacak

Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamada koronavirüs kısıtlamalarının kaldırılabileceğini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısını işaret etti. Hal böyle olunca kabine toplantısı ne zaman sorusunun cevabını merak edilmeye başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısının ardından yaptığı basın açıklamasında, kısıtlamaların ne zaman kalkacağı sorusuna “Kabine toplantısından sonra varsa öyle bir şey açıklarız” şeklinde yanıt verdi.

Kabine toplantısı bugün var mı?

AK Parti’de bakanlarla birlikte oluşturulan kabine toplantısında ülke ile ilgili önemli kararlar alınıyor. Kabine toplantısı ne zaman, var mı? Kabine toplantısı ne zaman? Bugün kabine toplantısı var mı merak ediliyor. Koronavirüs kısıtlamaları kabine toplantısı kararıyla kaldırılacak. Kabine toplantısı ne zaman olacak?

Kabine toplantısı ne zaman?

Koronavirüs salgınıyla mücadele etmek için bir dizi kısıtlama uygulamaya konmuştu. Restoranlar, sokağa çıkma yasakları gibi… Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamada koronavirüs kısıtlamaları hakkındaki detayın kabine toplantısında görüşüleceğini belirtti.

Bugün akşam saatlerinde Bilim Kurulu toplantısı yapılacak. Ancak kabine toplantısının yapılacağı tarih henüz netleşmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri