Ana SayfaMagazinKadir Doğulu'nun yeni projesi ne? Kadir Doğulu iki projede birden yer alacak

Kadir Doğulu’nun yeni projesi ne? Kadir Doğulu iki projede birden yer alacak

Kadir Doğulu'nun yeni projesi ne? Kadir Doğulu iki projede birden yer alacak. Aşkın Tarifi projesinin yanı sıra başarılı oyuncunun adı yeni bir yapımda daha geçiyor. Çekimler için Nevşehir'e giden oyuncunun projesi merak uyandırıyor. Detaylar haberimizde.

Kadir Doğulu’nun yeni projesi ne? Kadir Doğulu iki projede birden yer alacak. Aşkın Tarifi projesinin yanı sıra başarılı oyuncunun adı yeni bir yapımda daha geçiyor. Çekimler için Nevşehir’e giden oyuncunun projesi merak uyandırıyor. Detaylar haberimizde.

Kadir Doğulu’nun yeni projesi ne?

Nesli tükenmekte olan Anadolu Parsı’nın filmi çekiliyor. Filmin çekimleri için Kadir Doğulu ve ekibi Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde bir keşif gezisinde bulundu. Geçtiğimiz yıl Yapım şirketi Alim Yapım’ı kurarak hayata geçiren Kadir Doğulu, Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine film çekimi için gitti.

Yakında Kanal D ekranlarında Aşkın Tarifi projesi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncu Kadir Doğulu ve beraberinde ekip Hacıbektaş’ta çekilecek “Anadolu Parsı” sinema filmi için ilçede bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular.

Hacıbektaş Kaymakamı Kübra Kurtoğlu ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’la görüşen Kadir Doğulu, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ziyarete ilişkin bazı açıklamalarda bulundu.

Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ziyarete ilişkin açıklamasında, “Ülkemizin sevilen dizi ve sinema sanatçısı Kadir Doğulu ve çalışma ekibini Belediyemizde misafir edip, yakın zamanda Hacıbektaş’ta çekimleri başlayacak “Anadolu Parsı” adlı sinema filmi hakkında görüş alışverişinde bulunduk.” ifadelerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri