Ana SayfaMagazinKafalar Bilal evleniyor mu? Esin Çepni ve Bilal Hancı evleniyor!

Kafalar Bilal evleniyor mu? Esin Çepni ve Bilal Hancı evleniyor!

Kafalar Bilal evleniyor mu? Esin Çepni ve Bilal Hancı evleniyor! Kafalar kanalında Fatih Yasin'in evlenmesinden sonra Bilal Hancı'da uzun süredir sevgilisi olduğu Esin Çepni ile evlilik kararı aldı. Detaylar haberimizde!

Kafalar Bilal evleniyor mu? Esin Çepni ve Bilal Hancı evleniyor! Kafalar kanalında Fatih Yasin’in evlenmesinden sonra Bilal Hancı’da uzun süredir sevgilisi olduğu Esin Çepni ile evlilik kararı aldı. Detaylar haberimizde!

Kafalar Bilal evleniyor mu

Uzun senelerdir arkadaş olan Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı Kafalar kanalını kurarak YouTube’da milyon takipçiye ulaştı. Vine döneminden beri birlikte videolar çeken, içerikler üreten Kafalar grubunda birer birer ayrılıklar yaşanıyor.

Fatih Yasin’in evlenmesinin ardından Bilal Hancı’da sevgilisi Esin Çepni’ye evlenme teklifi etti. Aralarında artık bekar kalan tek isim Atakan Özyurt oldu. İki arkadaşının da evlenmesinin ardından Özyurt’a takipçileri, “Bi sen kaldın, sen de evlen hadi”, “Sen ne zaman evleneceksin” gibi yorumlar gelmeye başladı.

Instagram’da 72 bin takipçisi olan Esin Çepni hakkında sosyal medyada pek bir bilgi yok. Fakat Esin Çepni’nin influencer olduğu da bilinenler arasında.

Çepni, sevgilisi Bilal Hancı’nın evlenme teklifi karşısında şoke olurken “Evet” diyerek teklifi kabul edip bu anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Esin Çepni, evlilik teklifi aldığı videosunu sosyal medyasında şu sözler ile paylaştı: Seninle hayatım bu videonun özeti adeta; alelade bir şeyler için çırpınırken arkamda her zaman bir güzellik hazırlığındasın. Bana her zaman çok iyi baktın, şimdi ailemize bakacaksın ve ben de seni mutlu etmek için her zaman burada olacağım. ‘ i said yes! ‘ 🙂

http://www.instagram.com/p/CP7gCUJFplQ/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri