Ana SayfaMagazinKağıt Ev Mert'in parmakları neden eksik? Nejat Uygur'un hastalığı mı var doğuştan...

Kağıt Ev Mert’in parmakları neden eksik? Nejat Uygur’un hastalığı mı var doğuştan mı

Kağıt Ev Mert'in parmakları neden eksik? Nejat Uygur'un hastalığı ne? Star Tv'de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisinin yayınlanmasının ardından Nejat Uygur'un dikkat çeken parmakları sosyal medya da merak edilmeye başlandı. İşte Kağıt Ev Mert'in merak edilen parmaklarının hikayesi!

Kağıt Ev Mert’in parmakları neden eksik? Nejat Uygur’un hastalığı mı var doğuştan mı? Star Tv’de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisinin yayınlanmasının ardından Nejat Uygur’un dikkat çeken parmakları sosyal medya da merak edilmeye başlandı. İşte Kağıt Ev Mert’in merak edilen parmaklarının hikayesi!

Kağıt Ev Mert’in parmakları neden eksik

Star Tv’de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisinin yayınlanmasının ardından Nejat Uygur’un eksik parmakları dikkat çekti. Başarılı ve usta oyuncu Behzat Uygur’un oğlu olan Nejat Uygur, uzun süre sonra ekranlara Kağıt Ev dizisi ile geri döndü.

Dizide İnci ile gizli aşk yaşayan Mert’e hayat veren Nejat Uygur, başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri bir kez daha üstüne çekmeyi başardı. Bizim Hikaye dizisinde Hikmet karakterini canlandıran oyuncunun eksik parmakları merak edildi.

Kağıt Ev dizisinde Mert karakteri ile izleyenlerin karşısına geçen Nejat Uygur’un el parmaklarının doğuştan eksik olduğu biliniyor. Baş parmakları çok ince ve uzun olan genç oyuncunun işaret parmakları ise yok.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri