Ana SayfaMagazinKağıt Ev ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev final tarihi belli oldu!

Kağıt Ev ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev final tarihi belli oldu!

Kağıt Ev ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev final tarihi belli oldu! Star TV’de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisinin final yapıp yapmayacağı merak edildi. Ardından Kağıt Ev dizsinin final tarihi belli oldu! Detaylar haberimizde!

Kağıt Ev ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev final tarihi belli oldu! Star TV’de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisinin final yapıp yapmayacağı merak edildi. Ardından Kağıt Ev dizsinin final tarihi belli oldu! Detaylar haberimizde!

Kağıt Ev ne zaman final yapıyor

Kağıt Ev dizisi, O3 Medya imzalı drama dizisidir. Kağıt Ev dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturmaktadır. Dizinin başrolünde usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, güzel oyuncu Nur Fettahoğlu gibi başarılı isimlerin yanında Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş rol almaktadır.

Kağıt Ev dizisi için çok emek veren dizi çalışanları ve oyuncular günden güne izleyenleri heyecanlandırmayı başarmıştı. Az bir zamanda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Kağıt Ev dizisinin değişik hikayesi herksin ilgisini çekti.

Kağıt Ev dizisinin konusu?

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti fark etmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

Kağıt Ev dizisinin final tarihi belli oldu!

Geçtiğimiz haftalarda Star TV ekranlarında 7. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkan Kağıt Ev dizisinin, pazartesi ekrana gelecek olan 8. bölümü ile ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri