Ana SayfaTürkiyeKağıthane ve Kadıköy'de 'Gelecek' coşkusu!

Kağıthane ve Kadıköy’de ‘Gelecek’ coşkusu!

34 Günde 34 Bin Üye kampanyasını yaklaşık 36 bin yeni üye ile tamamlayan Gelecek Partisi, İstanbul'da vites yükseltti

34 Günde 34 Bin Üye kampanyası ile İstanbul’da teşkilatlanma atılımı yapan Gelecek Partisi, kampanyanın bitmesine rağmen dur durak bilmeden teşkilatını büyütmeye devam ediyor.

Bugün, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in katıldığı törenlerle Kağıthane ve Kadıköy’de yeni üyelerine rozet takan Gelecek Partisi’nde hedef İstanbul’un 39 ilçesinde de teşkilatlarını büyütmek.

Kadıköy’de, 200 yeni üyesini temsilen 30 kişiye rozetleri İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin tarafından takdim edilirken ilçe başkanı Metin Orman ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de törende hazır bulundu.

Yeni üye heyecanının yaşandığı bir diğer ilçe ise Kağıthane oldu. İlçe Başkanı Burak Diyarbakırlıoğlu ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanı İsa Mesih Şahin ile birlikte Gelecek Partisi’ne katılan 400 üyeyi temsilen 50 kişiye rozetlerini taktı.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla yeni üyelerin Gelecek Partisi’ne katıldığını duyurdu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri