Ana SayfaMagazinKahraman babam ne zaman başlayacak? Kırmızı Kamyon adı neden değişti?

Kahraman babam ne zaman başlayacak? Kırmızı Kamyon adı neden değişti?

Kahraman babam ne zaman başlayacak? Kırmızı Kamyon adı neden değişti? Show TV ekranlarında yayınlanan ardından ani bir kararla 14 Haziran'da yayımlanacak olan dizinin bir de adı Kahraman Babam olarak değişti. Dizi İşte tüm detaylar!

Kahraman babam ne zaman başlayacak? Kırmızı Kamyon adı neden değişti? Show TV ekranlarında yayınlanan ardından ani bir kararla 14 Haziran’da yayımlanacak olan dizinin bir de adı Kahraman Babam olarak değişti. Dizi İşte tüm detaylar!

Kahraman babam ne zaman başlayacak

Başrollerinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Kamyon dizisi itfaiyecilerin kahramanlık hikayesi anlatıyordu.

Show TV ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan Kırmızı Kamyon ilk bölümünün gösterimi yapıldı. Dizi izleyenler tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Çarşamba akşamlarında yayınlanan Kırmızı Kamyon dizisi daha sonrasında ani bir karar ile yayınlanan ilk bölümün ardından bir açıklama yapıldı ve dizinin Haziran ayında tekrardan gösterime gireceği söylendi.

Dizinini adı ‘Kahraman Babam’ olarak değiştirildi!

Kırmızı Kamyon dizisinin ismi ani bir kararla tatile girmesinin ardından Kahraman Babam olarak değiştirildi. Sezonun en zorlu döneminde yayına başlama hatasını kısa sürede fark eden Show TV, Kırmızı Kamyon isimli dizisinin 14 Haziran’da yeni baştan ekrana getireceğini duyurdu.

Dizinin Haziran ayına ertelenmesinden sonra bu ekibe de zaman kazandırmış oldu. Ancak kısa zamanda sürpriz bir karar geldi. Kırmızı Kamyon adlı dizinin ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi.

KAHARAMAN BABAM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Show TV ekranlarında daha önceden Kırmızı Kamyon olarak bilinen dizinin adı Kahraman Babam olarak değiştirildi. Yeni bölümleri ile Kahraman Babam dizisi Haziran ayında Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacak.

Kahraman Babam dizisi 14 Haziran Pazartesi ekranlarda olacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri