Ana SayfaMagazinKalp Yarası çekimleri başladı mı? Dizi oldukça iddialı başladı

Kalp Yarası çekimleri başladı mı? Dizi oldukça iddialı başladı

Kalp Yarası çekimleri başladı mı? Dizi oldukça iddialı başladı! Gökhan Alkan'ın başrolünü oynadığı Kalp Yarası dizinin bugün tanıtım çekimleri yapılıyor. Ekip İstanbul çekimlerinin ardından Antakya'ya gidecek. Dizi hakkında detaylar haberimizde!

Kalp Yarası çekimleri başladı mı? Dizi oldukça iddialı başladı! Gökhan Alkan’ın başrolünü oynadığı Kalp Yarası dizinin bugün tanıtım çekimleri yapılıyor. Ekip İstanbul çekimlerinin ardından Antakya’ya gidecek. Dizi hakkında detaylar haberimizde!

Kalp Yarası çekimleri başladı mı

Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin’i bir araya getiren ve üyük bir merakla beklenen Kalp Yarası dizisinin çekimleri başladı. Tomris Giritlioğlu’nun Teklif isimli hikayesinden uyarlanan dizi son derece iddialı bir şekilde geliyor.

Kalp Yarası dizisi ATV’de ekrana gelecek. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ve Antakya’da çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Bilban var.  Yeni sezonun iddialı projelerinden olan Kalp Yarası dizisine son olarak Toprak Can Adıgüzel katılmıştı. Bu arada dizinin etkileyici hikayesi ile ilgili ayrıntılar da ortaya çıkmıştı.

Dizide Gökhan Alkan Ferit, Merve Çağıran Nilgün, Yağmur Tanrısevsin Ayşe, Toprak Can Adıgüzel de Ömer isimli karakterleri canlandırıyor. Ayrıca kadroda İnanç Konukçu, Zehra Yılmaz, Rıza Akın, Şenay Gürler, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş ile Kemal Burak Alper de yer alıyor.

İki ailenin intikam dolu etkileyici hikayesini anlatan dizinin konusu

Ferit (Gökhan Alkan) ve Nilgün (Merve Çağıran) ailelerinin de desteğiyle evlilik planı yaparken her şey alt üst olur. Ömer atı rahatsızlanınca çiftliğe erken dönmek zorunda kalır ve Nilgün’ü, seyisin oğlu Ömer’le (Toprak Can Adıgüzel) oldukça samimi şekilde görür. Ardından da karşısına çıkan Ayşe’ye (Yağmur Tanrısevsin) bir “teklif”te bulunur.

Yönetmen Hülya Bilban daha önce Yıldızlar Şahidim, Kehribar, O Hayat Benim, Sultan, Huzur Sokağı, İzmir Çetesi, Hayat Devam Ediyor, Kalp Ağrısı ve İki Aile dizilerinin yönetmenliğini üstlenmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri