Ana Sayfa Magazin Kalp Yarası konusu ne? Kalp Yarası ne zaman başlayacak

Kalp Yarası konusu ne? Kalp Yarası ne zaman başlayacak

Kalp Yarası konusu ne? Kalp yarası ne zaman başlayacak? ATV ekranlarında yayınlanması beklenen Kalp Yarası dizinin oyuncuları ve konusu merak edildi. Detaylar haberimizde!

Kalp Yarası konusu ne? Kalp Yarası ne zaman başlayacak? ATV ekranlarında yayınlanması beklenen Kalp Yarası dizinin oyuncuları ve konusu merak edildi. Detaylar haberimizde!

Kalp Yarası konusu ne

Süreç Film imzası ile yayınlanan Kalp Yarası dizisi yönetmen koltuğunda Hülya Bilban otururken senaryosunu Sema Erol ve Mahir Erol yazıyor. Kalp Yarası dizisi konusu nedir sorusu ise oldukça merak edildi.

Kalp Yarası konusu ne? 1

Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden uyarlanacak olan Kalp Yarası dizisi konusu oldukça merak edildi. Kalp Yarası dizisi Antakya’ya çekilecektir. Mayıs ayında çekimlerine başlanması planlanan dizinin oyuncu arayışları devam ederken planlanan tarihte tamamlanır ise yaz sezonuna yetiştirilmek isteniyor.

Kalp Yarası konusu ne? 2

Yıldız Hülya Bilban’ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Merve Çağıran ve Zehra Yılmaz, Kalp Yarası’nın kadrosuna katıldı.

Takip Et

20,217BeğenenlerBeğen
18,089TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri