Ana SayfaTürkiyeÜlke ne hale geldi! Selçuk Özdağ'a saldıranlar değil ama saldırıyı protesto eden...

Ülke ne hale geldi! Selçuk Özdağ’a saldıranlar değil ama saldırıyı protesto eden 2 genç gözaltına alındı

Selçuk Özdağ saldırısında olay hala aydınlatılamadı. Konya'da ilginç bir olay yaşandı. Saldırıyı protesto eden iki genç gözaltına alındı.

Önceki gün gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a silahla saldıranlar, sopayla yaralayanlar hala gözaltına alınmadı. AK Parti ve MHP dışındaki tüm siyasi partiler Selçuk Özdağ’ı hedef alan saldırıyı çok sert şekilde kınadılar. Selçuk Özdağ’a saldıranlar hala bulunamazken trajikomik bir olay yaşandı Konya’da. Selçuk Özdağ’a saldırıyı protesto eden iki genç gözaltına alındı.

Gelecek Partisi’nin iletişim faaliyetlerini yöneten ajansın başkanı olan Taha Ün, yaşanan tuhaf olaya “Genelbaşkan Yardımcımız Selçuk Özdağ’a alçakça saldıranlar değil de bu saldırıya tepki gösterenler gözaltına alınıyor. Konya’da iki genç kardeşimiz bu pankartları astılar diye gözaltına alındı” sözleriyle tepki gösterdi.

MHP kökenli bir siyasetçi olan Selçuk Özdağ, uzun yıllar Muhsin Yazıcıoğlu’nun genel başkan yardımcılığını yaptı. Sonrasında AK Parti’de uzun süre Manisa milletvekilliği görevinde bulundu. Ahmet Davutoğlu ve Binali Yıldırım’ın partinin başında olduğu yıllarda genel başkan yardımcılığı da yaptı.

Hayatını ülkeye hizmete adamış, 12 Eylül’de idamla yargılanmış, 15 Temmuz’da kahramanca direnmiş Selçuk Özdağ’a saldıranlar, silahla, sopayla yaralayanlar hala serbestken, Özdağ’a yapılanlara tepki gösteren iki gencin gözaltına alınması sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri