Ana SayfaMagazinKara Sevda Zeynep yeni projesi ne? Hazal Filiz Küçükköse yeni projesi nedir

Kara Sevda Zeynep yeni projesi ne? Hazal Filiz Küçükköse yeni projesi nedir

Kara Sevda Zeynep yeni projesi ne? Hazal Filiz Küçükköse yeni projesi nedir? Dubai'de dizi görüşmesi yaptığı anlatan Hazal Filiz Küçükköse Yavuz dizisinde oynayacak. Detaylar haberimizde.

Kara Sevda Zeynep yeni projesi ne? Hazal Filiz Küçükköse yeni projesi nedir? Dubai’de dizi görüşmesi yaptığı anlatan Hazal Filiz Küçükköse Yavuz dizisinde oynayacak. Detaylar haberimizde.

Kara Sevda Zeynep yeni projesi ne?

Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, geçen haftalarda Dubai’de 33. yaş gününü kutlamıştı. Özellikle “Kara Sevda” dizisinin ardından yurtdışında geniş bir hayran kitlesi oluşan Hazal Filiz Küçükköse, Dubai’de dizi görüşmesi yaptığını anlattı. Küçükköse, Hafsa Sultan karakterine hayat vereceği yeni dijital projesi Yavuz’dan da bahsetti.

Dijitale çekilecek 3 sezonluk bir dönem işi olduğunun Hazal Filiz Küçükköse, dizinin Yavuz Sultan Selim’in hayatını konu alacağını söyledi. bir iki hafta içinde teaser ve fotoğraf çekimlerinin başlayacağını vurgulayan ünlü oyuncu, “Dizide Hafsa Sultan karakterini oynayacağım.” dedi.

Dizinin diğer tarih dizilerinden biraz daha doku olarak farklı olduğuna değinen Hazal Filiz Küçükköse, ” Bizimkisi biraz daha modern ve yurtdışına hitap edecek tarzda olacak.” ifadelerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri