Ana SayfaTürkiyeKaramollaoğlu'ndan sosyal medya düzenlemesi çıkışı

Karamollaoğlu’ndan sosyal medya düzenlemesi çıkışı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti tarafından meclise sunulan sosyal medya kanun teklifiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Karamollaoğlu, iktidara seslenerek “Ahlaksızlığın yayılmasını dert ediyorsanız kendi elinizde olan kanalların gündüz kuşağına, akşam dizilerine lütfen bir göz atın” ifadelerini kullandı.

Partisinin eğitim merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Karamollaoğlu, sosyal medya düzenlemesi ile fikir özgürlüğünün kısıtlanacağını ve muhalefetin susturulmaya çalışılacağını söyledi.

Saadet lideri, şunları söyledi: “Bildiğiniz üzere dün sosyal medya düzenlemesi meclise geldi. Sosyal medyada birtakım düzenlemelere ihtiyaç olabilir lakin bu ihtiyaç bahane edilerek sosyal medya üzerinden fikir özgürlüğünün kısıtlanmasını ve muhalefetin susturulmaya çalışılmasını doğru bulmuyoruz.”

Kendi kanallarınızın dizilerine bakın

Efendim neymiş sosyal medyada ahlaksızlığın önüne geçilecekmiş, denetim sağlanacakmış. Çok açık bir şekilde söylemek istiyorum ahlaksızlığın yayılmasını dert ediyorsanız kendi elinizde olan kanalların gündüz kuşağına akşam dizilerine lütfen bir göz atın. Her türlü ahlaksızlık bu kanallarda mevcut, akıl almayacak kadar. Adeta şüyuu vukuundan beter olaylar her gün istisnasız bu millete teşhir ediliyor. Bunlarla alakalı en ufak kaygı gütmeyenlerin sosyal medyada ahlak bekçiliğine soyunmaları kimseye makul gelmiyor.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri