Ana SayfaTürkiyeAyakkabıları kes! Kaymakam 9 bin liralık pabuçlarıyla moda ikonu gibi

Ayakkabıları kes! Kaymakam 9 bin liralık pabuçlarıyla moda ikonu gibi

Türkiye zabıt tutan memurunu görev alan Şaban Arda isimli kaymakamın 9 bin liralık ayakkabısını konuşuyor.

Türkiye zabıt tutan memurunu görev alan Şaban Arda Yazıcı isimli kaymakamın 9 bin liralık ayakkabısını konuşuyor. Tartışma büyüyünce Kaymakam Yazıcı o paylaşımlarını sildi.

Antalya’nın Kaş ilçesindeki Patara Özel Çevre Koruma Bölgesi’nden çalınan 2 bin 168 kamyon kumla ilgili, “Değil bölge müdürü Sayın Cumhurbaşkanımız gelse ben bu zaptı tutacağım” diyen muhafaza memuru Umut Utku‘yu görevden alan Kaymakam Şaban Arda Yazıcı’nın 8 bin 750 bin liralık ayakkabıları gündemde.

Kaymakamın 9 bin liralık ayakkabısı olay oldu

Sosyal medya, Kaş kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’nın 8 bin 750 bin liralık ayakkabılarını tartışıyor. Kimi 14 bin liraya yakın maaş alan bir kaymakamın bu ayakkabıyı almasını normal karşılarken, çok sayıda eleştiri de geldi.

“Değil bölge müdürü Sayın Cumhurbaşkanımız gelse ben bu zaptı tutacağım” diyen memuru görevden alan Kaş kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, sosyal medya hesabından polis radyosunda yaptığı yayınla ilgili fotoğraflar yayımladı.

Ancak kaymakamın pahalı ayakkabıları dikkatli gözlerden kaçmadı ve bir anda sosyal medyada tartışılmaya başlandı.

En çok tartışılan da 13 bin 648 lira alan evli ve bir çocuklu memurun 8 bin 750 liralık ayakkabıyı alıp alamayacağı oldu. Memur maaşları gündeme geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri