Ana SayfaMagazinKazara Aşk 2. bölüm fragman izle. Kazara Aşk ilk bölüm izle!

Kazara Aşk 2. bölüm fragman izle. Kazara Aşk ilk bölüm izle!

Kazara Aşk 2. bölüm fragman izle. Kazara Aşk ilk bölüm izle! Star TV'nin yeni yaz dizisi Kazara Aşk ilk bölümü ile ekranlara geldi. Kazara Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı oldukça merak edildi. İşte Kazara Aşk 2. bölüm fragmanı!

Kazara Aşk 2. bölüm fragman izle. Kazara Aşk ilk bölüm izle! Star TV’nin yeni yaz dizisi Kazara Aşk ilk bölümü ile ekranlara geldi. Kazara Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı oldukça merak edildi. İşte Kazara Aşk 2. bölüm fragmanı!

Kazara Aşk 2. bölüm fragman izle

Koliba Film’in yapımı üstlendiği, Ata Türkoğlu’nun ise yapımcılığını yaptığı Kazara Aşk dizisinin ilk bölümü ile Star TV ekranlarına geldi. Kazara Aşk dizisinin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Sadullah Ceylan oturmaktadır.

Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir…

OYUNCULAR: Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt, Billur Pınar Yılmaz

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri