Ana SayfaMagazinKazara Aşk tam kadrosu ve hikayesi ne? Kazara Aşk ne zaman başlayacak

Kazara Aşk tam kadrosu ve hikayesi ne? Kazara Aşk ne zaman başlayacak

Kazara Aşk tam kadrosu ve hikayesi ne? Kazara Aşk ne zaman başlayacak? Star Tv'nin yeni yaz dizisi Kazara Aşk'ın tam oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi oldukça merak edildi. Tüm merak edilen soruların cevabı ise haberimizde!

Kazara Aşk tam kadrosu ve hikayesi ne? Kazara Aşk ne zaman başlayacak? Star Tv’nin yeni yaz dizisi Kazara Aşk’ın tam oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi oldukça merak edildi. Tüm merak edilen soruların cevabı ise haberimizde!

Kazara Aşk tam kadrosu ve hikayesi ne

Star’ın yeni yaz dizisi Kazara Aşk’ın çekimleri tam gaz devam ediyor. Dizinin başrollerinde; Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in yer alıyor. Kazara Aşk’tan yeni bir tanıtım videosu yayınlanmasının ardından hikayeye dair ipuçlarının verildiği tanıtım ise izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Yapımına Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun imza attığı dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde; Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. ‘Kazara Aşk’ çok yakında seyircisi ile buluşacak.
Oyucu kadrosu

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk’ın başrolünde, Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alırken, başarılı oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

BİR KAZA SONRASI DEĞİŞEN HAYATLAR KONU EDİLİYOR

Kazara Aşk sürükleyici hikayesiyle de seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız. Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir.

Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir. Farklı kültürlere mensup aileler, yaşadıkları sürprizler karşısında şoka girerken, birbirlerine yabancı iki genç arasında bilinmezlik rüzgarları esmektedir. Artık ne Şimal ve Karadeniz ailesi, ne de Civan ve Saydam ailesi için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İşte Dizinin Tanıtım Videoları:

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri