Ana SayfaMagazinKebriye Koç kimdir? Müge Anlı'dan neden ayrıldı

Kebriye Koç kimdir? Müge Anlı’dan neden ayrıldı

Müge Anlı'nın sağ kolu olarak bilinen Kebriye Koç kimdir? Kebriye Koç ne iş yapıyor? Müge Anlı'dan neden ayrıldı?

Kebriye Koç neden ayrıldı? Müge Anlı’nın sağ kolu olarak bilinen Kebriye Koç kimdir? Kebriye Koç ne iş yapıyor? Müge Anlı’dan neden ayrıldı? Tatlı Sert programının yapımcısı olan Kebriye Koç hakkında detaylar haberimizde…

Kebriye Koç ne iş yapıyor? Müge Anlı’dan neden ayrıldı? Sorularının cevapları araştırılan konular arasında yer alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında adını sıkça duyduğumuz Kebriye Koç’un kim olduğu merak konusu.

Kebriye Koç kimdir?

Uzun süredir ATV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı’nın sağ kolu olduğu olarak bilinen Kebriye Koç’un hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktır. Detaylı bilgiye ulaştığımızda haberimize eklenecektir.

Kebriye Koç neden ayrıldı?

Müge Anlı’nın atv ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının yapımcılığını üstlenen Kebriye Koç ve muhabirler Gizem, Tuğçe ve Gökhan’ın pandemi sonrası programda yer almadığı dikkat çekti.

Kebriye Koç, Uzun yıllar boyunca Müge Anlı’nın programında yapımcılık yaptı. İşlenen konular ile ilgili detayları Müge Anlı’ya ulaştıran Kebriye Koç’un programdan neden ayrıldığı henüz net şekilde bilinmiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri