Ana SayfaMagazinKemal Kılıçdaroğlu, eşiyle birlikte Müslüm filmine gitti!

Kemal Kılıçdaroğlu, eşiyle birlikte Müslüm filmine gitti!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi 
Kılıçdaroğlu ile birlikte sinemaya gidip Müslüm filmini seyretti. Filmi çok beğenen Kemal Kılıçdaroğlu, “Çok güzel bir filim. Anadolu insanının dramını anlatan bir film, yüreğimize dokundular. Müslüm Gürses hepimizin, Anadolu’nun bir parçası” şeklinde açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Müslüm filmini seyredip yorumladı. Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte sinemaya giden Kemal Kılıçdaroğlu, sinema çıkışında gazetecilerin sorularını cevapladı. Kılıçdaroğlu, “Büyük acılar çeken bir sanatçının nasıl yükseldiğini de görüyoruz. Dolayısıyla büyük bir ilgiyle izledik. Senaryosunu yazanlar, kameramanlar, yönetmenler, oyuncular hepsi de güzeldi.” dedi.

KILIÇDAROĞLU ÇİFTİ “MÜSLÜM” FİLMİNİ İZLEDİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, bugün akşam saatlerinde Çankaya’daki bir alışveriş merkezinde ‘Müslüm’ filmini izledi. Kılıçdaroğlu çifti gösterimin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“BÜYÜK BİR İLGİYLE İZLEDİK, YÜREĞİMİZE DOKUNDULAR”

Filmi beğendiğini ve kendi kuşağındaki insanların sahnelerin birçoğunu yaşadığını belirten Kemal Kılıçdaroğlu, “Anadolu insanının dramını anlatan bir film. Büyük acılar çeken bir sanatçının nasıl yükseldiğini de görüyoruz. Dolayısıyla büyük bir ilgiyle izledik. Senaryosunu yazanlar, kameramanlar, yönetmenler, oyuncular hepsi de güzeldi. Yüreğimize dokundular” diye konuştu.

“HEPİMİZİN, ANADOLU’NUN BİR PARÇASI”

Filmi izlerken duygulanmamanın mümkün olmadığını belirten Kılıçdaroğlu, ‘En çok hangi sahneden etkilendiniz’ sorusuna şu şekilde cevap verdi:

“Aslında birden fazla sahne var tek sahne yok, oradan bakıldığı zaman. Çocuklukta yaşanan olaylar, daha sonra o olayların başka şekilde yaşanması, ‘Neden baba olmadın’ deyince, ‘herkesin babasıyım’ diyor. Dolayısıyla babasına benzememek için baba olmayı reddeden bir Müslüm Gürses gerçeğiyle karşılaştık. Dolayısıyla hepimizin, Anadolu’nun bir parçası”

EN ÇOK KADINLARIN ZILGIT ÇEKTİĞİ SAHNEYİ BEĞENDİ

Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ise filmin güzel olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Güzeldi, hüzünlendik, benim en çok hoşuma giden sahne başta çocukken, sinemada çıktığı sahne ve kadınların zılgıt çektiği neşeli bir sahneydi. Ama ondan sonra gelen şeyler hüzünlüydü. Hayatımızın bir parçası.”

Daha sonra sinema salonundan ayrılan Kılıçdaroğlu çifti, vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz