Ana SayfaMagazinKerem Bürsin ve Hande Erçel sevgili mi? İkili Maldivler tatilinde el ele...

Kerem Bürsin ve Hande Erçel sevgili mi? İkili Maldivler tatilinde el ele görüntülendi

Kerem Bürsin ve Hande Erçel sevgili mi? İkili Maldivler tatilinde el ele görüntülendi! Sen Çal Kapımı dizisinden sonra aralarında aşk olduğu iddia edilen çift, bu durumu her ne kadar yalanlasa da sonunda ikili el ele görüntülendi. Detaylar haberimizde!

ürsin ile Kerem Bürsin ve Hande Erçel sevgili mi? İkili Maldivler tatilinde el ele görüntülendi! Sen Çal Kapımı dizisinden sonra aralarında aşk olduğu iddia edilen çift, bu durumu her ne kadar yalanlasa da sonunda ikili el ele görüntülendi. Detaylar haberimizde!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel sevgili mi

FOX Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde aşk yaşadığı iddia edilen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, bu iddiaları her defasında yalandı. Hatta Hande Erçel’in başka bir sevgilisinin olduğu ve erkek tarafının ailesinden izin çıkmadığı için çiftin ayrıldığı da iddialar arasındaydı.

Kerem Bürsin’in hayranları tarafından şiplenen çift, çok yakın arkadaş olduklarını ve aralarında bundan başka bir şey olmadığını söyledi. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Maldivler’e tatile gitti. Çiftin el ele çekilen  fotoğrafı ise herkesin kafasındaki soruların cevabını verdi.

Kerem Bürsin’in, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile de Maldivler tatiline gittiğini ve bu aşkın da sadece bir reklam olduğunu iddia eden birçok takipçi de var.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri