Ana SayfaMagazinKesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak? İsmail Hacıoğlu başrolde!

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak? İsmail Hacıoğlu başrolde!

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak? İsmail Hacıoğlu başrolde! Pkk'lı teröristler tarafından şehir edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını konu alan filmde İsmail Hacıoğlu, Ferhat Gedik'i canlandıracak. Detaylar haberimizde.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak? İsmail Hacıoğlu başrolde! Pkk’lı teröristler tarafından şehir edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan filmde İsmail Hacıoğlu, Ferhat Gedik’i canlandıracak. Detaylar haberimizde.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak

Dijital Sanatlar imzalı “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” adlı sinema filminin çekimleri 5 Mayıs’ta Maçka’da başlayacak.

Özer Feyzioğlu’nun yöneteceği film Pkk’lı teröristler tarafında şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alıyor. İsmail Hacıoğlu, projelerinde oldukça seçici davranıyor. 35 yaşındaki oyuncu bu kez gerçek bir hikayeyi anlatan Kesişme: İyi ki Varsın Eren isimli filme hazırlanıyor.

Filmin senaryosunu Özer Feyzioğlu, Mert Dikmen ve Alper Uygar’ın yazdığı “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filminde İsmail Hacıoğlu Ferhat Gedik’i, Alayça Öztürk ise eşi Cemile Gedik’i canlandıracak.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Maçka’nın yanı sıra Hatay, Çukurca, Ankara ve İstanbul’da çekilecek olan filmde Eren Bülbül’ün önünde şehit olduğu evinin iç mekanı Beykoz’da kurulan dekorda çekilecek. İsmail Hacıoğlu filmde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i canlandıracak. Çekimleri Trabzon’un Maçla ilçesinde gerçekleştirilen film için oyuncu silah eğitimleri almaya başladı.

Mustafa Uslu’nun yapımcılığını, Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin 2021 yılında gösterime girmesi bekleniyor. Filmin müzikleri ise Fahir Atakoğlu’na ait olacak. Fahir Arakoğlu’nun müziklerini yapacağı filmde Eren Bülbül’ü bölge halkından seçilecek ve şu günlerde oyuncu koçu tarafından çalıştırılan yetenekli çocuk canlandıracak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri