Ana Sayfa Magazin Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak?

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak?

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak? Pkk'lı teröristler tarafından şehir edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını konu alan filmin detayları haberimizde.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak? Pkk’lı teröristler tarafından şehir edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan filmin detayları haberimizde.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren ne zaman başlayacak

Dijital Sanatlar imzalı “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” adlı sinema filminin çekimleri 5 Mayıs’ta Maçka’da başlayacak.

Özer Feyzioğlu’nun yöneteceği film Pkk’lı teröristler tarafında şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alıyor.

Filmin senaryosunu Özer Feyzioğlu, Mert Dikmen ve Alper Uygar’ın yazdığı “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filminde İsmail Hacıoğlu Ferhat Gedik’i, Alayça Öztürk ise eşi Cemile Gedik’i canlandıracak.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Maçka’nın yanı sıra Hatay, Çukurca, Ankara ve İstanbul’da çekilecek olan filmde Eren Bülbül’ün önünde şehit olduğu evinin iç mekanı Beykoz’da kurulan dekorda çekilecek.

Fahir Arakoğlu’nun müziklerini yapacağı filmde Eren Bülbül’ü bölge halkından seçilecek ve şu günlerde oyuncu koçu tarafından çalıştırılan yetenekli çocuk canlandıracak.

 

Takip Et

20,216BeğenenlerBeğen
18,108TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri