Ana SayfaTürkiyeKılıçdaroğlu ve Akşener'den Erdoğan'a Netflix tepkisi: Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler...

Kılıçdaroğlu ve Akşener’den Erdoğan’a Netflix tepkisi: Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün yaptığı sosyal medyanın sınırlandırılmasına yönelik açıklamalara İYİ Parti lideri Akşener ve CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan ilginç tepkiler geldi.

Erdoğan, bugün partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında konuşmuş ve sosyal medyanın sınırlandırılmasına yönelik çalışmaların başlatılacağını duyurmuştu. AK Parti liderinin hedefinde ise özellikle dijital film ve dizi platformu Netflix ile sosyal paylaşım sitesi Twitter vardı.

Bunun üzerine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kişisel Twitter hesabından AK Parti liderini de etiketleyerek bir paylaşımda bulunmuş ve “Dark’ın son sezonunu bitirmeden Netflix’i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın @RTErdogan.” ifadeleriyle Cumhurbaşkanı’na seslenmişti.

Akşener’in bu çıkışının ardından CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da Akşener’in tweetini alıntılayarak ilginç bir paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu, “Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir:)” diyerek tepkisini ilginç bir yolla dile getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri