Ana SayfaTürkiyeKılıçdaroğlu: Yemin olsun ki 128 milyar doların her kuruşunu ödeyeceksiniz

Kılıçdaroğlu: Yemin olsun ki 128 milyar doların her kuruşunu ödeyeceksiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarıyla 128 milyan tartışması yeniden alevlenirken Kılıçdaroğlu “Yemin olsun ki 128 milyar doların her kuruşunu ödeyeceksiniz” şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından “Unutmayacağım” etiketiyle açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün Kahramanmaraş’ta katıldığı etkinlikte kullandığı, “Bay Kemal 128 Milyar dolar nerede diyordu, artık hiç sesleri çıkmıyor” sözlerini hatırlattı ve şu mesajı paylaştı:

“Daha neleri unutmayacağım…”

“Erdoğan ‘Bay Kemal 128 Milyar dolar nerede diyordu, artık hiç sesleri çıkmıyor’ demiş. Damadı ile birlikte iç etti devlet hazinesini. Yemin olsun Erdoğan, her kuruşunu birlikte ödeyeceksiniz geriye. Beyt-ül mal söz konusu, geri ödenmesi şarttır. Daha neleri unutmayacağım… Ülkemizin mahallelerini emperyalistlere peşkeş çektin, milyonlarca sığınmacı ile devletin demografisini değiştirdin. Unutmayacağım! Anadolu’yu ‘Kataristan’ yaptın. Tank Palet Fabrikası’nı Katar ordusuna peşkeş çektin. Unutmayacağım!

“Gideceği adres net olmasına rağmen, yakalanan tonlarca uyuşturucuya sesini çıkarmadın. Mafya önünde de süt dökmüş kediye döndün! Kara para baronlarını aklayanlardan birini AYM’ye üye, diğerini Adalet Bakan Yardımcısı yapıp ödüllendirdin. Unutmayacağım! Halkımızın ‘Unutmayacağım’ dediği daha çok şey var Erdoğan; benden söylemesi!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri