Ana SayfaTürkiyeKılıçdaroğlu'ndan Gelecek Partisi'ne 'geçmiş olsun' ziyareti

Kılıçdaroğlu’ndan Gelecek Partisi’ne ‘geçmiş olsun’ ziyareti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve beraberindeki parti heyeti Gelecek Partisi'ne 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ve beraberindeki heyet Geleecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı’na gelerek Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ve partililere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz cuma günü Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın beş kişilik bir grup tarafından silah ve sopalarla darbedilmesine ilişkin ziyarette bulunan CHP heyeti, Gelecek Partisi camiasına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Taraflar arası görüşmenin ardından iki lider bir süre baş başa görüştü. Görüşmenin ardından kameralar karşısına geçen Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu, ortak bir basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Bahçeli’nin kendisini yönelik sözlerine ve bugün KARAR yazarları Elif Çakır, Taha Akyol ve Yıldıray Oğur’u sosyal medya hesabı üzerinden hedef göstermesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP lideri Kılçdaroğlu ise kendisine yöneltilen bir soru üzerine AK Parti ve MHP’yi kast ederek iktidarlarını sürdürmeleri için her şeyi yapabileceklerine dikkat çekti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri