Ana SayfaMagazinKim Kardashian ile Drake sevgili mi? Şarkıcı Drake'in Kim Kardashian çıkışı şaşırttı

Kim Kardashian ile Drake sevgili mi? Şarkıcı Drake’in Kim Kardashian çıkışı şaşırttı

Kim Kardashian ile Drake sevgili mi? Şarkıcı Drake'in Kim Kardashian çıkışı şaşırttı. Rapçi Drake'in Kanye West ile boşanma arifesinde olan Kim Kardashian'ı sevdiği öne sürülüyor. Drake'in Kim Kardashian'a mesaj attığı ve onu sosyal medya üzerinden rahatsız ettiği iddia edildi. Detaylar haberimizde.

Kim Kardashian ile Drake sevgili mi? Şarkıcı Drake’in Kim Kardashian çıkışı şaşırttı. Rapçi Drake’in Kanye West ile boşanma arifesinde olan Kim Kardashian’ı sevdiği öne sürülüyor. Drake’in Kim Kardashian’a mesaj attığı ve onu sosyal medya üzerinden rahatsız ettiği iddia edildi. Detaylar haberimizde.

Kim Kardashian ile Drake sevgili mi?

Son dönemde Kanye West ile evliliğinin bitmesiyle gündemden düşmeyen Kardashian ailesinin Kim’i ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Rapçi Drake’in Kardashian’dan hoşlandığı öne sürüldü.

Heat dergisinin iddiasına göre; 34 yaşındaki Dünyaca ünlü Rapçi Drake, Kim Kardashian ile yakınlaşmak için fırsat kolluyor. Hatta bununla kalmayıp Kim’e sürekli olarak mesajlar gönderiyor.

Heat dergisine konuşan ve ismini vermek istemeyen kaynak, “Drake, Kim’in Kanye’de ne bulduğunu hiçbir zaman anlayamadı” diye konuştu. Yine aynı kişi, Drake’in, Kim Kardashian için Kanye West’in doğru kişi olmadığını da dile getirdi. Kardashian’ın peşinde olduğu konuşulan 34 yaşındaki Drake’nin sürekli olarak ABD’li yıldıza mesajlar attığı iddiaları ortaya atıldı.

Adını vermeyen kişinin iddiasına göre; Kim Kardashian ile Kanye West’in boşanacağı kesinleştikten sonra Drake, hiç vakit kaybetmeden Kardashian’a yaklaşmak için çaba göstermeye başladı. “Drake, kendisine tek bir söz söylemesi durumunda Kim ile görüşmeye hazır. Bunun da kısa zamanda gerçekleşeceği konusunda kendine güveniyor” diye sözlerini sürdüren esrarengiz şahıs, söylediklerinden fazlası ile emin konuştu.

Öte yandan Drake ile Kanye West arasında 2018 yılından bu yana bir çekişme var. Bu gerilimin sebebi de Drake’in bir şarkısının sözleri oldu. Drake’in ‘In My Feelings’ adlı şarkısında yer alan “Kiki do you love me?” (Kiki beni seviyor musun?) sözlerinin ise Kim Kardashian’ı ithafen yazdığı iddiaları bu kavganın temelini oluşturuyor.

İkili arasında ufak tartışma çıktı

2018’de ortaya atılan bu iddiaların ardından Kanye West, Drake’e sosyal medyadan yanıt verdi. Fakat Drake sessiz kalınca gerilim daha da arttı. Bunun üzerine West, Drake’in ortalığı karıştırmak için sessiz kaldığını savundu. Sonra da Drake’in kendisini tehdit ettiğini ileri sürdü.

Drake, yakınlarda çıkan albümünde yer alan bir şarkısında “Kanye West’e gönderme yaparak “Fakat yakında günahlarımı itiraf etmeye başladığımda, o bize inanamayacak” sözlerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri