Ana SayfaMagazinHiçbir kara parçasına değmeden dümdüz giden bir geminin dünya üzerinde yapabileceği en...

Hiçbir kara parçasına değmeden dümdüz giden bir geminin dünya üzerinde yapabileceği en uzun deniz yolculuğu hangi iki ülke arasında olur?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 30 bin liralık soruyu bilen Beyza sonraki soruya geçti. Kendisini öldürmesi için kiralık tutan ünlü isim kimdir sorusunun doğru cevabı Angelina Jolie olacak.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 125 bin liralık 10. soruda şu soruldu: Hiçbir kara parçasına değmeden dümdüz giden bir geminin dünya üzerinde yapabileceği en uzun deniz yolculuğu hangi iki ülke arasında olur?

Beyza Kim Milyoner Olmak İster’de oldukça hızlı ilerliyor. Şimdi 125 bin TL soruya gelen Beyza, bir telefonla arama hakkı bulunmasına rağmen henüz kullanmadı. Kim Milyoner Olmak İster’de 10. soru şu: Hiçbir kara parçasına değmeden dümdüz giden bir geminin dünya üzerinde yapabileceği en uzun deniz yolculuğu hangi iki ülke arasında olur?

A. Güney Afrika ve Kanada

B. Arjantin ve Norveç

C. Pakistan ve Rusya

D. Avustraya ve ABD

Doğru cevap C seçenneği yani Pakistan ve Rusya.

İntihar etmesindense öldürülmüş olmasını ailesinin daha kolay atlatacağını düşünüp kiralık katil tutmaya kalkan fakat kiralık katilin kendisinden tekrar düşünmesini istemesi üzerine vazgeçen kimdir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 30 bin liralık soruyu bilen Beyza sonraki soruya geçti. Kendisini öldürmesi için kiralık tutan ünlü isim kimdir sorusunun doğru cevabı Angelina Jolie olacak.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Angelina Jolie sorusu çıktı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu akşam 921. Bölüm yayınlandı. Beyza 60 bin lira değerinde 9. Soruya geldi.

Kendisini öldürmesi için kiralık katil tutan sonra da vazgeçen ünlü isim Angelina Jolie.

Kim Milyoner olmak İster yarışmasında 60 bin liralık sorunun şıkları şu şekildeydi:

A. Angelina Jolie
B. Julia Roberts
C. Madonna
D. Adele

Milyoner yarışmasında 30 bin liralık soruyu bilen Beyza kimdir?

9 yaşında olan ve yarışmaya Balıkesir’den katılan Beyza Tanşu, Namık Kemal Üniversitesi Coğrafya Bölümünde eğitim alırken kendini bölüme ait hissetmediği için tekrar sınava hazırlanarak Uşak Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünü kazanmış. İstanbul’a ilk defa gelen Beyza Hanım, yarışmada hedef belirlemediğini söylüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri