Ana SayfaMagazinKim Milyoner Olmak İster neden yok? Sezon finali mi?

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Sezon finali mi?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Her hafta pazar akşamı izleyiciyle buluşan bilgi yarışması Milyoner ATV'de bu akşam neden yok izleyenler sezon finali mi sorusunu sormaya başladı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Her hafta pazar akşamı izleyiciyle buluşan bilgi yarışması Milyoner ATV’de bu akşam neden yok izleyenler sezon finali mi sorusunu sormaya başladı. Kim Milyoner Olmak İster bitti mi, neden yok?Milyoner yarışmasının yerine Baş Belası adlı yeni bir dizinin yayınlandığı görüldü.

Kim Milyoner Olmak İster neden yok?

Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu üstleniyor. Yıllardır sunucusu değişse de formatı ile seyircilerin en sevdiği bilgi yarışmalarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam ekrana gelmiyor. ATV’den ve programdan konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı, yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor. Ancak bugün Instagram hesabından Babalar Günü’ne ilişkin bir kutlama mesajı yayınlandı.

Kim Milyoner Olmak İster programının yeni bölümleri Pazar akşamları seyircilerle buluşuyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması hakkında

ATV ekranlarında 2 Ağustos 2011 tarihinden beri yayınlanan bilgi yarışmasını Kenan Işık’tan Selçuk Yöntem’e pek çok ünlü isim sundu. Bilgi yarışmasının şu anki sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’dur.

ATV’yi açan seyirciler ekranların klasiği haline gelen Kim Milyoner Olmak İster programının yerine yeni dizi Baş Belası’nın yayınlandığını gördü. Peki Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman, hangi gün?

Kim Milyoner Olmak İster programının yeni bölümü bu akşam yayınlanmıyor. Programın yayın gününe yeni bir dizinin getirilmesi üzerine akıllara “Kim Milyoner Olmak İster bitti mi, neden yok?” sorularını getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri