Ana SayfaMagazinKim Milyoner Olmak İster neden yok? Yeni bölüm neden yok?

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Yeni bölüm neden yok?

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Yayın dönemi bitti mi? ATV'de bu akşam Kim Milyoner Olmak İster neden yayınlanmadı merak ediliyor.

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Yayın dönemi mi bitti? Yeni bölüm neden yok? ATV’den bir açıklama yapıldı mı? Kim Milyoner Olmak İster neden yok sorusunun yanıtı büyük merak konusu.

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Yayın dönemi bitti mi? ATV’de bu akşam Kim Milyoner Olmak İster neden yayınlanmadı merak ediliyor.

Kim Milyoner Olmak İster neden yok?

Cumartesi akşamlarına renk katan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yayınlanmadı. Bilindiği gibi ünlü bilgi yarışması dünyanın en uzun soluklu yarışmalarından biri aynı zamanda.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla her cumartesi akşamı ATV’de ekrana gelen bilgi yarışması bu akşam yok. Ama neden yayınlanmadı? Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni bölüm neden yayınlanmadı?

Kim Milyoner Olmak İster programının yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Her Cumartesi akşamı yeni bölümleri yayınlanan yarışmanın bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak. Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm neden yok?

Yeni bölüm ne zaman?

Yarışmadan ya da kanaldan bir açıklama yapılmamasına rağmen yeni bölümün önümüzdeki cumartesi günü yayınlanacağı söylenebilir. Kim Milyoner Olmak İster programının yeni bölümünün neden yayınlanmadığına dair herhangi bir açıklama yok. Öte yandan bu hafta ATV’nin dizilerinin yeni bölümleri yayınlanmadı.

Milyoner yarışması ödül kazanmıştı

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği törende “Yılın En İyi Yarışma Programı” ödülüne Kim Milyoner Olmak İster layık görüldü. Hafta içinde ödülü Kenan İmirzalıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri