Ana SayfaMagazinKim Milyoner Olmak İster Serdar Mete kimdir? Hafıza kaybı yaşadı

Kim Milyoner Olmak İster Serdar Mete kimdir? Hafıza kaybı yaşadı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Serdar Mete kimdir? Aslen Adanalı olan olan 40 yaşındaki Serdar Mete ilginç hayat hikayesiyle bütün Türkiye'yi kendine hayran bıraktı. İşte Milyoner yarışmacısı Serdar Mete kimdir sorusunun cevabı ve yaşadığı hafıza kaybının detayları...

Kim Milyoner Olmak İster Serdar Mete kimdir? Aslen Adanalı olan olan 40 yaşındaki Serdar Mete ilginç hayat hikayesiyle bütün Türkiye’yi kendine hayran bıraktı. İşte Milyoner yarışmacısı Serdar Mete kimdir sorusunun cevabı ve yaşadığı hafıza kaybının detayları…

Milyoner yarışmasında 34 yaşında başından geçen hafıza kaybı olayını anlatan Serdar Mete, hikayesiyle izleyenleri şaşırttı. Tam 125 bin liralık soruya kadar ulaştı Serdar Mete.

Kim Milyoner Olmak İster Serdar Mete kimdir?

Arabadan inerken ayağı kayıp kaldırıma kafasını çarpıyor. Kendine geliyor ancak öncesini hatırlamıyor. 40 yaşında ama kendisini 6 yaşında gibi hissediyor. O düşme anında her şey sıfırlandı. Bu kazayı 34 yaşında geçiren Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı, uyandığında eşini de tanımadığını anlattı.

Kalıcı hafıza kaybı dünyada çok ender rastlanan bir sağlık sorunu.

Serdar Mete Hafıza kaybını nasıl yaşadı?

1980 doğumlu, aslen Adanalı olan ve yarışmaya Kocaeli’den katılan Serdar Mete, Kocaeli Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü mezunu.  34 yaşındayken geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybeden ve şu anda sadece kazadan sonraki 6 yılını hatırlayan Serdar Bey,  evli ve 2 çocuk babası. Tıbbi mümessil olarak çalışma hayatına devam eden Serdar Mete,  yarışmada ödül kazanırsa bu parayı çocuklarının eğitim hayatı için kullanmak istiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri