Ana SayfaMagazinKim Milyoner Olmak İster'in duyma engelli yarışmacısı Buket kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster’in duyma engelli yarışmacısı Buket kimdir?

Kim Milyoner Olmak yarışmasında 125 bin liralık soruya gelen Buket kimdir? 125 bin liralık soru ile büyük başarı kazanan Buket Ela Demirel Erol kimdir merak konusu.

Duyma engelli Buket kim Milyoner Olmak İster yarışmasını salladı. Kim Milyoner Olmak yarışmasında 125 bin liralık soruya gelen Buket kimdir? Geçen hafta süre yetmediği için 125 bin liralık sorusunu göremediğimiz Buket Ela Demirel Erol kimdir merak konusu.

125 bin liralık soruya doğru cevap vermeyi başaran Buket ardından 250 bin liralık soruya geçti. Türk bayrağının anayasada nasıl ifade edildiği soruldu. Ancak Buket bu sorudan çekildi.

Milyoner yarışmasında 920. bölüm büyük heyecana sahne oldu. Buket 250 bin liralık soruya cevap vermek istemedi ve yarışmadan çekildi. Buket 125 bin liralık ödül parasıyla yarışmadan çekildi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Buket kimdir?

Evli ve 11 aylık bir çocuk annesi olan Buket Ela Demirel Erol, doğma büyüme Malatyalı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

Buket Hanım küçük yaşta, iki yaşında geçirdiği havale sonucu ağır düzeyde işitme kaybı yaşadı. Bun edenle işaret dilini ve konuşma dilini kullanabiliyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Buket hanım Boğaziçi Üniversitesi Dilbilim Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Buket hanım çocuklara gönüllü olarak işaret dili dersleri veriyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri