Ana SayfaTürkiyeKimler kimlerle beraber! İşte Süleyman Özışık ile Veyis Ateş’in belediyelere sunduğu o...

Kimler kimlerle beraber! İşte Süleyman Özışık ile Veyis Ateş’in belediyelere sunduğu o proje…. Hemingway misin be mübarek

Sedat Peker'in eleştirilerine hedef olan Süleyman Özışık ile Veyis Ateş'in belediyelere özel 'yazarlık okulu' adlı bir projeye imza attıkları ortaya çıktı.

Sedat Peker’in eleştirilerine hedef olan Süleyman Özışık ile Veyis Ateş’in belediyelere özel ‘yazarlık okulu’ adlı bir projeye imza attıkları ortaya çıktı.

Habertürk sunucusu Veyis Ateş ve Süleyman Özışık’ın AK Partili belediyelere “yazarlık okulu” adıyla projeler yaptıkları ortaya çıktı. 

Odatv yazarlık okulu hakkında AK Partili Mehmet Tevfik Göksu’nun başkanı olduğu Esenler Belediyesi’nin paylaşımlarını sildiğini yayınladı. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ya olayı sordu. 

Tevfik Göksu yaptığı açıklamada Veyis Ateş ile ilgili “hayalimizdi” ifadelerini kullanırken silinen paylaşımlarla ilgili “takip etmedim onu” yanıtını vermişti. 

Olayın kendi sosyal medya hesaplarından silinmesine ilişkin konuşan Göksu, “‘Benim hesaptan neden sildiniz’ dedim ‘Bir anda dalgınlık yaptık’ dediler ben de ‘Tam bir işgüzarlık yapmışsınız’ dedim” demişti. 

Başarır belgeleri yayınladı

Odatv’den Hazar Şahsuvar’ın 3 farklı haberle Türkiye’ye duyurduğu olayın ardından CHP’li Ali Mahir Başarır Twitter’dan yaşanan olayın belgelerini paylaştı. 

Başarır, “Kıvırmaktan bahsedecek en son kişiler görüyorum ki en sonunda utanma duygularını da yitirmişler!

Şerefinizi ortaya koyduğunuz olayın sonucunu tüm Türkiye hd izledik.

Yine yüzünüz kızarmayacak ama ben paylaşayım. “Binde birini almadım” dediğin paranın makbuzlarının bir kısmı.” ifadelerini kullandı. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri