Ana SayfaMagazinKırgın Çiçekler Songül yeni projesi ne? Gökçe Akyıldız Akif dizisinin kadrosunda

Kırgın Çiçekler Songül yeni projesi ne? Gökçe Akyıldız Akif dizisinin kadrosunda

Kırgın Çiçekler Songül yeni projesi ne? Gökçe Akyıldız Akif dizisinin kadrosunda. Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Songül karakteriyle sevenlerinin gönlünde taht kuran Gökçe Akyıldız, Akif dizisinin kadrosunda yer aldı…

Kırgın Çiçekler Songül yeni projesi ne? Gökçe Akyıldız Akif dizisinin kadrosunda. Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Songül karakteriyle sevenlerinin gönlünde taht kuran Gökçe Akyıldız, Akif dizisinin kadrosunda yer aldı…

Kırgın Çiçekler Songül yeni projesi ne

Mehmet Akif Ersoy’un hayatını seyirci önüne getirecek Akif dizinin kadrosu beli olmaya başladı. İstiklal Marşı öncesi ve yazılım sürecini konu alan dizi TRT’nin dijital kanalı TRT0 için çekilecek.

Fikret Kuşkan’ın hayat vereceği Mehmet Akif Ersoy karakterinin yanında eşi İsmet Hanımı canlandıracak güzel oyuncu ise Özge Borak olacak. Akif Ersoy’un büyük kızı Cemile’yi oynayacak oyuncu ise Gökçe Akyıldız oldu.

TRT 0’da yayınlanacak Akif dizisini Selahattin Sancaklı yönetecek. Akif dizisi Eylül ayında sette çıkacağı biliniyor. İstiklal Marşı’nın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un hayatını mini dizi şeklinde sunulacak.

Merakla beklenen dizinin kadrosu yavaş yavaş oluşmaya başladı. Sevenlerini heyecanlandıran diziye son olarak Gökçe Akyıldız Cemile karakteri ile katıldı.

Gökçe Akyıldız kimdir?

30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğdu. Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur. Çocukluk döneminde oyunculuğa olan ilgisini belli eden Gökçe Akyıldız’ın ilk reklam filmi bir siyasi parti reklamıdır. 2002 yılında yayınlanan Bir Tutam Baharat filminde Saime karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra STV ekranlarında yayınlanan Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma ve Beşinci Boyut gibi dizilerde yer almıştır.2005 yılında farklı bir çalışma ile Zeynep dizisinde yer almıştır. 2006 yılında Ezo Gelin dizisinde Tekgül karakterini canlandırmıştır.

Parmaklıklar Ardında, Gazi ve Kollama gibi yapımlarda da kamera karşısına geçmiştir. 2011 yılında yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisi ile asıl çıkışını yakalamış ve sonraki süreçte Kötü Yol, Bizim Okul gibi dizilerde yer almıştır.

2013 yılında başlayan Fatih Harbiye dizisinde Aslı karakterini canlandırmış. Dizi 2014 yılında final yapmıştır. 29 Haziran 2015’te ATV’de yayına geçen ve 12 Mart 2018’de sona eren Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandırdı. Ayrıca Lipton reklamında oynamıştır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri