Ana SayfaMagazinKırmızı Kamyon 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Kırmızı kamyon 1. bölüm fragmanı izle!...

Kırmızı Kamyon 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Kırmızı kamyon 1. bölüm fragmanı izle! Kırmızı Kamyon oyuncuları kim?

Kırmızı Kamyon 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Etkileyici hikayesiyle merakla beklenen Kırmızı Kamyon dizisi çok yakında Show TV'de izleyicisiyle buluşacak. Kırmızı Kamyon oyuncuları sıkça sorulan sorular arasında. Kırmızı Kamyon'un tüm detayları haberimizde.

Kırmızı Kamyon 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Etkileyici hikayesiyle merakla beklenen Kırmızı Kamyon dizisi çok yakında Show TV’de izleyicisiyle buluşacak. Kırmızı Kamyon oyuncuları sıkça sorulan sorular arasında. Kırmızı Kamyon’un tüm detayları haberimizde.

Kırmızı Kamyon 1. bölüm fragmanı yayınlandı

Kırmızı Kamyon dizisinin konusu nedir?

Kırmızı Kamyon itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını dram ve aksiyon ile harmanlıyor.

Show TV’nin ilgiyle merak edilen dizisinin yayın günü henüz belli olmadı.  Kırmızı Kamyon dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de vardır.  Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Kırmızı Kamyon dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır.

Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncuları

Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu bir araya geliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri