Ana SayfaMagazinKırmızı Kamyon konusu ne? Kırmızı Kamyon ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?

Kırmızı Kamyon konusu ne? Kırmızı Kamyon ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?

Kırmızı Kamyon konusu ne? Kırmızı Kamyon bu akşam Show TV’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. İtfaiyecilerin hayatını anlatacak olan dizi çok merak ediliyor. Oyuncuları kimler? Tüm detaylar haberimizde…

Kırmızı Kamyon konusu ne? Kırmızı Kamyon bu akşam Show TV’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. İtfaiyecilerin hayatını anlatacak olan dizi çok merak ediliyor. Oyuncuları kimler? Tüm detaylar haberimizde…

Kırmızı Kamyon konusu ne?

İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatırken dram ve aksiyonu buluşturan ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

İtfaiyecilerin göze aldığı fedakarlıkların göz doldurduğu tanıtımda aksiyon dolu sahneler heyecanlı ve temposu yüksek bir hikâyenin sinyallerini verdi.

 

Kırmızı Kamyon ne zaman başlıyor?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Kamyon 1.bölümü 31 Mart Çarşamba akşamı ekranlara geliyor.

 

Oyuncuları kimler?

Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır yer alıyor.

 

Kırmızı Kamyon 1. Bölüm özeti

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm’ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir.

Kendini insanları kurtarmaya adamış itfaiye başçavuşu Uğur, karanlık bir gecede karısını alevlerin arasından çekip çıkaramamıştır. Hayatının dönüm noktası olan bu olay sonrası eşini toprağa veren Uğur, biricik kızı Ömrüm’ü de kaybetmiştir. Ömrüm artık annesinin ailesinin yanına yerleştirilmiştir.

Uğur’un bir zamanlar can dostu olan Cem, omuz omuza pek çok hayatı birlikte kurtardıkları dostuna artık düşmandır. Kız kardeşinin ölümüne Uğur’un sebep olduğunu düşünmektedir. Yeğeni Ömrüm’ün sevgi dolu bir aile ortamında büyümesini istediği için Uğur’la bir hukuk mücadelesi içine girmiştir.

Çıkan bir yangına müdahale eden Uğur ve arkadaşları büyük bir başarı elde ederler. İçerde ölümü bekleyen çocukları kurtaran Uğur, daha söndürme çalışmaları sürerken karşılaştığı adamla bir yıl öncesine döner. Artık karısının ölümüne neden olan yangına dair bir ip ucuna ulaşmıştır. Uğur kundak çetesinin başına kadar uzanacak bu yolda ilk adımını atacaktır.

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm’ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir. Mahkemece atanan adli psikolog Yonca, Uğur’un savaşına tanıklık ederken, büyük kararı etkileyecek en önemli kişi olacaktır.

 

Kırmızı Kamyon 1. Bölüm fragmanı

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri