Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Boncuk'un hastalığı ne? Boncuk'un hikayesi ne?

Kırmızı Oda Boncuk’un hastalığı ne? Boncuk’un hikayesi ne?

Boncuk'un hastalığı ne Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ne? Burcu Biricik'in Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Boncuk karakterinin hastalığı tam olarak ne? Boncuk'un hikayesi nedir?

Kırmızı Oda Boncuk’un hastalığı ne merak konusu. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un gerçke hikayesi merak ediliyor. TV8 ekranlarında her hafta neredeyse reyting rekorları kıran Kırmızı Oda adlı dizide Boncuk karakteri büyük merak konusu. Boncuk’un psikolojik sorunlar yaşadığı biliniyor. Ancak Kırmızı Oda Boncuk’un hastalığı izleyici tarafından merak ediyor ediliyor. Kırmızı Oda adlı psikolojik gerilim dizisinde her bir karakterin kendi ait hikayeleri var. Dizinin baş karakterlerden biri olan Boncuk’un gerçek hikayesi de izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Kırmızı Oda Boncuk kimdir?

Burcu Biricik tarafından Boncuk karakteri canlandırılıyor. Türk televizyonlarında sarışın karakterlere başarıyla hayat veren Burcu Biricik bu kez psikolojim gerilim dizisi denebilecek Kırmızı Oda dizisinde çıktı izleyicilerin karşısına.

Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ne?

Kırmızı Oda dizisi Burcu Biricik için de son derece farklı bir hikaye. Orada psikoloji sorunları olan Boncuk adlı karaktere hayat veriyor. Oyunculuğuyla da şimdiden bütün herkesten tam not aldı. Kırmızı Oda Boncuk Hikayesi Nasıl Bitiyor? Şu an herkes bunu merak ediyor. 

Kırmızı Oda Boncuk hastalığı ne? Kırmızı Oda Boncuk kimdir?

Boncuk’un hastalığı ne Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ne? Burcu Biricik’in Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Boncuk karakterinin hastalığı tam olarak ne? Boncuk’un hikayesi nedir? Boncuk çocuklukta bazı travmalar yaşadı. Ardından küçük yaşta Hollanda’ya gelin gitti. Kocası dışında kimseyle görüşmeyen Boncuk sonrasında korkutucu sanrılar görmeye başladı. Boncuk hayalinde dedeleri görmeye başladıktan sonra hayatla baş etmeye başladı. Ancak kocası, Boncuk’un gerçek hayatta olmayan kişilerle konuşmasıdan hoşnut değil.

Kırmızı Oda Boncuk ve Can

Boncuk’un hayatı, İstanbul’a gelince ortaya çıktı. Kocası onu tedavi için İstanbul’a getirdi. Boncuk hayalinde sadece dedeleri değil başka kişileri de görüyor. Hatta hayalinde gördüğü Can diye birine de aşık. Kırmızı Oda Boncuk ve Can hikayesi de dizinin merak uyandıran küçük detaylarından birini oluşturuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri