Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı'na mı geçecek? İki dizi birleşecek mi

Kırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı’na mı geçecek? İki dizi birleşecek mi

Kırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı'na mı geçecek? TV8'in en sevilen dizilerinden Kırmızı Oda'daki Doktor Hanım'ın TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı'na geçeceği öne sürülüyor. Kırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı'na mı geçecek? sorusunun cevabı ise haberimizde!

Kırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı’na mı geçecek? TV8’in en sevilen dizilerinden Kırmızı Oda’daki Doktor Hanım’ın TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı’na geçeceği öne sürülüyor. Kırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı’na mı geçecek? sorusunun cevabı ise haberimizde!

Kırmızı Oda Doktor Hanım Masumlar Apartmanı’na mı geçecek?

Yeni sezonun büyük ilgi gören büyük iki yapım arasında bir transfer gerçekleşeceği iddia edilenler arasında. İlgi ile izlenen Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan ve OGM Pictures imzası taşıyan yapımların seyirci karşısına büyük bir sürprizle çıkacağı öne sürülenler arasında. 

İki dizi birleşiyor mu?

Masumlar Apartmanı dizisinin yayınlanan 25. bölümünde bir psikiyatr krizi yaşanmıştı. Masumlar Apartmanı’nda, Han’ın çocukluktan bu zamana kadar yaşadığı travmaları nedeniyle çöp toplamaya çıktığını öğrenen eşi İnci, Han’a yardımcı olmak için onu bir psikiyatra yönlendirmek istiyor.

İnci, Han’a bu teklifi yaparken, “Psikiyatr kadın, yeri de Taksim’de” ifadelerini kullanıyor. Bu ifadeler üzerine iki dizinin bir noktada birleşeceği düşüncesi izleyenleri meraklandırdı.  Hemen ardından Kırmızı Oda’da Doktor Hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya’nın diziye konuk olacağı iddialarını gündeme getirdi.  Daha önce de Binnur Kaya, OGM Pictures’in çektiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisine  Doktor Hanım karakteriyle konuk olmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri