Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Meliha Öldü mü? Meliha'nın gizli hikayesi ne?

Kırmızı Oda Meliha Öldü mü? Meliha’nın gizli hikayesi ne?

Kırmızı Oda'da Meliha Öldü mü? İddialara göre Meliha intihar ederek diziden ayrılabilir? Dizinin en can alıcı karakteri olan Meliha'nın sonu büyük merak konusu.

Kırmızı Oda Meliha öldü mü? Meliha hikayesi ne? Meliha intihar ederek diziden ayrılıyor? Evde çıkan yangında kızının ölmesine dayanamayan Meliha intiharı seçiyor.

Kırmızı Oda adlı dizinin ana karakteri Meliha’nın hikayesi büyük merak konusu. Evrim Alasya’nın canlandırdığı Meliha karakteri yaşadığı acıya daha fazla dayanamıyor.

Kırmızı Oda Meliha öldü mü?

Kırmızı Oda Meliha öldü mü? Kırmızı Oda Meliha intihar etti mi? Kırmızı Oda 6. bölümüyle bu akşam izlenecek. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan Kırmızı Oda Meliha’nın hikayesi yürekleri dağladı. Binnur Kaya’nın danışanı Meliha intihar etti mi? İşte detaylar..

Kırmızı Oda dizisi 6. bölümüyle ekranlara gelecek. Akıllardaki tek soruysa Meliha’nın ölüp ölmediği, diziden ayrılıp ayrılmadığı.

Meliha’nın hikayesi ne?

Meliha’nın ölümü akıllara ilk intihar girişimini getirdi. Hatırlanacağı gibi acılı anne Kırmızı Oda dizisinin ilk bölümünde intihar teşebbüsünde bulunmuş ancak kızı onu kurtarmıştı. Meliha’nın hikayesi aslında büyük bir dram barındırıyor. Dizide psikologa gitmesinin nedeni kızını kaybetmiş olması. Evinde çıkan yangında kızının ölümüne şahit olan Meliha o andan itibaren büyük bir bunalıma giriyor.

Bir gerçek hayat draması olan Kırmızı Oda Binnur Kaya’nın oyunculuğuyla da adından söz ettiriyor. İşte Meliha öldü dedirten o fragman.

Kırmızı Oda dizisinin en acılı karakterlerinden biri olan Meliha’nın hikayesi büyük merak konusuydu. 16 yaşında kaybettiği kızını bir türlü unutamıyor Meliha ve intihar ederek hayatına son veriyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri