Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Sadi dizi mi oluyor? Erkan Petekkaya ne açıklama yaptı?

Kırmızı Oda Sadi dizi mi oluyor? Erkan Petekkaya ne açıklama yaptı?

Kırmızı Oda Sadi dizi mi oluyor? Erkan Petekkaya ne açıklama yaptı? Kırmızı Oda dizisinde Sadi karekterini canlandıran Erkan Petekkaya diziden ayrılmıştı. Sadi karakteriyle çok sevilen Petekkaya, Sadi'nin dizi olacağı iddialarına cevap verdi

Kırmızı Oda Sadi dizi mi oluyor? Erkan Petekkaya ne açıklama yaptı? Kırmızı Oda dizisinde Sadi karekterini canlandıran Erkan Petekkaya diziden ayrılmıştı. Sadi karakteriyle çok sevilen Petekkaya, Sadi’nin dizi olacağı iddialarına cevap verdi.

Kırmızı Oda Sadi dizi mi oluyor

Sevilen dizi Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya sağlık sorunları nedeniyle Kırmızı Oda’dan ayrılmıştı. Seyirci tarafından çok sevilen Sadi karakterinin diziden ayrılması dizinin takipçilerini tarafından tepkiyle karşılandı.

Sadi’nin ayrı bir proje olarak seyirci karşısına çıkacağı iddiaları seyircileri heyecanlandırdı. O iddialara Erkan Petekkaya’dan açıklama geldi.

Erkan Petekkaya ne açıklama yaptı

Sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Erkan Petekkaya, Sadi karekteri hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Tv100 konuşan Petekkaya, “Aslında onu dizi yapmak istedik biz, oynadığım rolü ama o yerinde güzeldi. Belki ileride onu sinema filmi yaparız. Şimdi ben başka bir iş yapacağım. Tadı damağımızda kalsın diye, güzeldi çünkü… Ben de çok eğlendim, seyirciler de eğlendi mutlu oldum, güzeldi yani.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri