Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Sadi'nin yeni projesi ne? Erkan Petekkaya Şafak Vakti'nde

Kırmızı Oda Sadi’nin yeni projesi ne? Erkan Petekkaya Şafak Vakti’nde

Kırmızı Oda Sadi'nin yeni projesi ne? Erkan Petekkaya Şafak Vakti'nde. TV8'in en sevilen dizilerinden Kırmızı Oda'da 'Sadi' karakterine hayat veren Erkan Petekkaya yeni film Şafak Vakti için el sıkıştı. Detaylar MedyaNotu'nda.

Kırmızı Oda Sadi’nin yeni projesi ne? Erkan Petekkaya Şafak Vakti’nde. TV8’in en sevilen dizilerinden Kırmızı Oda’da ‘Sadi’ karakterine hayat veren Erkan Petekkaya yeni film Şafak Vakti için el sıkıştı. Detaylar MedyaNotu’nda.

Kırmızı Oda Sadi’nin yeni projesi ne?

Erkan Petekkaya bu sıralar TV8’in en sevilen yapımlarından Kırmızı Oda dizisindeki muhteşem performansı ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Yakışıklı ve başarılı oyuncunun hayat verdiği Sadi karakteri çok sevilince 5 bölüm olarak girdiği dizideki anlaşması da uzatıldı. Bunlara ek olarak ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın bir de film anlaşmasına imza attığı öne sürülüyor.

Usta oyuncu Erkan Petekkaya, 15 Temmuz konulu “Şafak Vakti” filminin başrolü için el sıkıştı. Filmin bugün sete çıkacağı biliniyor. Şafak Vakti filminin oyuncu kadrosunda Serkan Ercan, Deniz Bolışık, Baran Bölükbaşı ve Aslıhan Karalar gibi ünlü isimler de yer alıyor. Rafadan Hayat yapım şirketinin imza attığı filmin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri