Ana SayfaMagazinKıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Projesi ne? Kıvanç Tatlıtuğ Aşıklar Bayramı Film'in Kadrosunda

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi ne? Kıvanç Tatlıtuğ Aşıklar Bayramı Film’in Kadrosunda

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Projesi ne? Kıvanç Tatlıtuğ Aşıklar Bayramı Film'in Kadrosunda. Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix'te yayınlanan Bir Denizaltı Hikâyesi kod adlı dizinin ardından Âşıklar Bayramı sinema filmiyle izleyici karşısına çıkacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi ne? Kıvanç Tatlıtuğ Aşıklar Bayramı Film’in Kadrosunda. Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix’te yayınlanan Bir Denizaltı Hikâyesi kod adlı dizinin ardından Âşıklar Bayramı sinema filmiyle izleyici karşısına çıkacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi ne

Kemal Varol’un Âşıklar Bayramı romanından uyarlanan sinema filminin kadrosunda yer alan yetenekli oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Avukat Yusuf karakterine can verecek.

Filmin çekecek kişi ödülü yönetmen Özcan Alper olacak. Nar film’in yapımcılığını yaptığı filimin başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen oldu.

Aynı zamanda bir yol hikâyesi olan filmin çekimleri Eylül ayında gerçekleşecek. Film de oğul rolüne Kıvanç Tatlıtuğ hayat verirken, baba rolünde ise usta oyuncu Settar Tanrıöğen yer alacak. İstanbul dışında yapılacak olan filmin konusu sevenlerini heyecanlandıracak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri