Ana SayfaTürkiyeKoca gazeteyi paçavraya çevirdiler! Yeni Şafak Kılıçdaroğlu'nu böyle hedef aldı

Koca gazeteyi paçavraya çevirdiler! Yeni Şafak Kılıçdaroğlu’nu böyle hedef aldı

CHP lideri Kılıçdaroğlu için "Peker'e özendi" diye manşet atan Yeni Şafak gazetesinin düştüğü içler acısı durum sosyal medyada alay konusu oldu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu için “Peker’e özendi” diye manşet atan Yeni Şafak gazetesinin düştüğü içler acısı durum sosyal medyada alay konusu oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yayınladığı videoyu “Peker’e özendi” diyerek manşete taşıyan Yeni Şafak gazetesine “Troll zekası ürünü” diyerek cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak gazetesinin bugünkü manşetinde kendi fotoğrafını kullanarak “Peker’e özendi” başlığı atmasıyla ilgili “Troll zekası ürünü” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir İl Örgütü’ne yapılan saldırıda Deniz Poyraz’ın öldürülmesi üzerine 17 Haziran akşamı “Bu ülkenin namuslu savcılarına son kez sesleniyorum” sözleriyle paylaştığı videoyu manşetine taşıyan Yeni Şafak, haberinde “Suç örgütü lideri Sedat Peker’in YouTube’da yayınladığı videolar üzerinden ‘siyasi mühendislik ve iktidar’ hesapları yapan Kılıçdaroğlu artık Peker’e de özenmeye başladı. Peker gibi gece yarısı video yayınlayan Kılıçdaroğlu, savcıları, hükümeti hatta tüm AK Partili vatandaşları tehdit ediyor” ifadelerini kullandı.

Yeni Şafak’ın haberine sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Kılıçdaroğlu, “Bakın bu da başka bir troll zekası ürünü. Arka fonuna deniz kabuğu yerleştirdi demişler. Oysa ben Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyorum; bu da otel odasında yaptığım çekim. Sevgili halkım bugün Antep’teyim. Troll algılarını yemeyin sakın. Sahadayım, halkımlayım” dedi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri