Ana SayfaTürkiye"Koca kıçını büyüteceğine... Sokak süprüntüsü..." Rötarlı yolcu hakaretler savurdu

“Koca kıçını büyüteceğine… Sokak süprüntüsü…” Rötarlı yolcu hakaretler savurdu

Uçağı rötar yapan sinirli kadın havalimanı çalışanına “Koca kıçını büyüteceğine… Sokak süprüntüsü…” diyerek hakaretler yağdırdı. İstanbul Havalimanı’nda seferini bekleyen yolcu, uçağının rötar yapmasından şikayet ederken hırsını havalimanı personelinden çıkardı. Uçağı rötar yapan kadın, olaydan havalimanı çalışanının sorumlu tutup tahrik edince havalimanında gergin dakikalar yaşandı.

Koca kıçını büyütene kadar… Sokak süprüntüsü…

Uçağı rötar yapan kadın görevliye “Hala öğrenemiyorsunuz. Çekin bunları. Koca kıçını büyütene kadar birazcık aklını çalıştır” sözleriyle hakaret etti. Havalimanı çalışanı ne yapacağını şaşırmış haldeyken bir de “Sokak süprüntüsü” hakaretiyle karşı karşıya kaldı.

Hakaret eden yolcuya sosyal medyada tepki yağdı.

View this post on Instagram

Kamuoyuna Saygı İle Duyururuz.

A post shared by Atlasglobal (@atlasglobal) on

Atlas Global’den açıklama geldi

Havayolu’nun Instagram üzerinden yaptığı açıklamada şunlar denildi: İnsani değerleri her şeyin üzerinde tutan bir havayolu olarak, 25.04.2019 tarihli IST-BJV KK42 seferimiz öncesinde yer hizmetleri personelimizin maruz bırakıldığı üzücü olayı şiddetle kınıyoruz. Yaşanan bu üzücü durumla ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.

Ünlü oyuncu Serkan Balbal olaya tanıklık etti

Artık bütün türkiye Adının Funda Esenç olduğu öğrenilen kadının hakaretlerini ve havayolunu çalışanının vakur duruşunu konuşuyor.

2. Sayfa programında da bu olay konuşuldu. Ünlü oyuncu Serkan Balbal tanıklık ettiği havaalanındaki tepki toplayan o anları anlattı.

Hakaretleri maruz kalan hanımefendinin işten ayrıldığını öğrendik. Avukat arkadaşlarım durumu öğrenince beni arayanlar oldu. Her türlü kendisine hukuki desteği vermeye razıyız” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz