Ana SayfaTürkiyeKonum at geleyim! Nihal Olçok'un Sedat Peker mesajı sosyal medyayı salladı

Konum at geleyim! Nihal Olçok’un Sedat Peker mesajı sosyal medyayı salladı

15 Temmuz gecesi hem eşi Erol Olçok'u hem de oğlu Abdullah Tayyip'i şehit veren Gelecek Partisi kurucusu Nihal Olçok'tan Sedat Peker'e flaş bir çağrı geldi.

15 Temmuz gecesi hem eşi Erol Olçok’u hem de oğlu Abdullah Tayyip’i şehit veren Gelecek Partisi kurucusu Nihal Olçok’tan Sedat Peker’e flaş bir çağrı geldi.

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip şehit olan Nihal Olçok sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

Sedat Peker’e seslenen Olçok, Peker’in “Bu kişilere karşı bir soruşturma yapılamazken bizler 15 Temmuz şehitlerimizin ruhlarının mutlu olduğuna gerçekten inanabilir miyiz? Şehitlerimiz bu vatan için öldüler, bu haramiler milleti soysun diye değil” paylaşımına şu yanıtı verdi:

“Değiller sayın @sedat_peker, hadi gel birlikte ruhlarınız huzura erdirelim mi birader? Şu #15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım,ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri